Артикул: ECXPLS10
Наявність: Є в наявності
1540.00 грн.
Без ПДВ: 1540.00 грн.

Кількість

Multi-P є ефективним та економним апаратом, що спеціально розроблений для використання перед ортодонтичним лікуванням. Цей апарат конвертує силу м’язів обличчя пацієнта для правильного розвитку щелеп і зубних рядів. Нормальна оклюзія розвивається, якщо уникати факторів, що ведуть до її порушення. Multi-P можна використовувати при різних ортодонтичних патологіях, а також при різних видах прорізування. Цей метод можна застосовувати як самостійно, так і в комбінації з іншими видами ортодонтичних конструкцій. Також він веде до зменшення витрат часу та здешевлення лікування. УВАГА! У випадку коли у Вас нема спеціальної вимірювальної лінійки. Для точного підбору розміру трейнера – треба зробити зліпок щелепи пацієнта та вислати його Вашому персональному менеджеру.

Multi-P (для дітей віком від 11 до 14 років)

Multi-P є ефективним та економним апаратом, що спеціально розроблений для використання перед ортодонтичним лікуванням.

Цей апарат конвертує силу м’язів обличчя пацієнта для правильного розвитку щелеп і зубних рядів. Нормальна оклюзія розвивається, якщо уникати факторів, що ведуть до її порушення. Multi-P можна використовувати при різних ортодонтичних патологіях, а також при різних видах прорізування. Цей метод можна застосовувати як самостійно, так і в комбінації з іншими видами ортодонтичних конструкцій.

Також він веде до зменшення витрат часу та здешевлення лікування.

Multi-P показання

Порушення прикусу в горизонтальній і вертикальній площинах.

Скупченість зубів у ділянці кликів і різців

Перехресне співвідношення окремих зубів

«Ясенна» посмішка

Відкритий прикус

Дистальний прикус

Перехресний прикус

 

Протипоказання

Оклюзія по ІІІ класу

Розбіжність середньої лінії перевищує 3 мм

Вузька верхня дуга


УВАГА! У випадку коли у Вас нема спеціальної вимірювальної лінійки. Для точного підбору розміру трейнера – треба зробити зліпок щелепи пацієнта та вислати його Вашому персональному менеджеру.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.