Артикул: ECXT
Наявність: Є в наявності
1540.00 грн.
Без ПДВ: 1540.00 грн.

Кількість

Профілактичний апарат Multi-Т призначений для вдосконалення лицевого та зубо-щелепного розвитку у дітей зі змінним прикусом, а також для усунення таких функціональних проблем, як порушення ковтання, виштовхування язика, дихання ротом, і таких шкідливих звичок, як смоктання великого пальця. Апарат одного розміру, тому є універсальним. Координоване прорізування зубів розкриває прикус і сприяє росту нижньої щелепи. Конструкція комірок для центральних, бокових різців і кликів забезпечує корекцію позиції при прорізуванні зубів. Дія передньої частини дуги апарата сприяє розширенню зубних дуг і формуванню правильного співвідношення. Наявність координатора середньої лінії сприяє правильному розміщенню нижньої щелепи ще в ранньому віці. Вестибулярний бампер зменшує лабіальний тиск. Верхні та нижні різці створюють правильний контакт в передньо-задній позиції. Апарат виготовлений із високоякісного силікону, тому чудово переноситься пацієнтами. УВАГА! У випадку коли у Вас нема спеціальної вимірювальної лінійки. Для точного підбору розміру трейнера – треба зробити зліпок щелепи пацієнта та вислати його Вашому персональному менеджеру.

Multi-Т (для дітей віком від 8 до 11 років)

Профілактичний апарат Multi-Т призначений для вдосконалення лицевого та зубо-щелепного розвитку у дітей зі змінним прикусом, а також для усунення таких функціональних проблем, як порушення ковтання, виштовхування язика, дихання ротом, і таких шкідливих звичок, як смоктання великого пальця. Апарат одного розміру, тому є універсальним.

Координоване прорізування зубів розкриває прикус і сприяє росту нижньої щелепи.

Конструкція комірок для центральних, бокових різців і кликів забезпечує корекцію позиції при прорізуванні зубів.

Дія передньої частини дуги апарата сприяє розширенню зубних дуг і формуванню правильного співвідношення.

Наявність координатора середньої лінії сприяє правильному розміщенню нижньої щелепи ще в ранньому віці.

Вестибулярний бампер зменшує лабіальний тиск.

Верхні та нижні різці створюють правильний контакт в передньо-задній позиції.

Апарат виготовлений із високоякісного силікону, тому чудово переноситься пацієнтами.

Використання

Вдень під час читання, за комп’ютером, біля телевізора, при виконанні домашньої роботи.

Multi-Т треба носити 4 години на добу із зімкнутими губами та протягом усієї ночі. Для зручності використання апарату вдень, час розподіліть на рівні інтервали (8х30 хв. Або 4х1 год.) На початку лікування апарат може випадати під час сну. Систематичне носіння Multi-Т пришвидшить результат. Зважаючи на потреби у навчанні дихання «по-новому» при використанні апарату, пацієнту можуть бути прописані спеціалістом дихальні вправи.


УВАГА! У випадку коли у Вас нема спеціальної вимірювальної лінійки. Для точного підбору розміру трейнера – треба зробити зліпок щелепи пацієнта та вислати його Вашому персональному менеджеру.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.